Obec Hlboké nad Váhom
Hlboké nad Váhom

Virtuálny cintorín

SPOLOČNOSŤ 3WSlovakia s.r.o. v spolupráci s obecným úradom Hlboké nad Váhom pripravila pre Vás virtualnycintorin.sk

Často si pri návšteve cintorína spomenieme na príbuzného alebo známeho, ktorý už dávno nie je medzi nami. Radi by sme si uctili jeho pamiatku, ale nájsť hrob v ktorom je pochovaný je bez pomoci a rady iných niekedy skoro nemožné. Hlavne pre príležitostných návštevníkov v období sviatkov. Takúto informáciu sa dá však pohodlne a rýchlo zistiť aj z domu cez internet návštevou virtuálneho cintorína. Naša obec začala v tomto roku  spolupracovať na projekte virtuálneho cintorína , ktorý vznikol nielen ako súčasť širšieho riešenia informačného systému cintorína pre potreby obce Hlboké nad Váhom, ale aj v rámci rozšírenia cintorínskych služieb pre občanov. Zdrojom podkladov pre virtuálny cintorín je evidencia hrobových miest obce Hlboké nad Váhom. Projekt bude zrealizovaný spoločnosťou 3WSlovakia s.r.o. -  na portáli: www.virtualnycintorin.sk

Portál bude slúžiť nielen občanom obce Hlboké nad Váhom, ale aj širšej verejnosti ako komunikačné rozhranie pre používateľov internetu z celého sveta. Na portáli môžu záujemcovia nájsť zomrelých podľa mena a priezviska, prípadne podľa čísla hrobu, môžu si pozrieť polohu hrobu na digitálnej mape cintorína a tiež pozrieť si fotografiu náhrobku. Súčasťou informačného portálu sú tiež informačné tabule ktoré budú inštalované priamo na cintoríne Hlboké nad Váhom. Virtuálny cintorín pre našu obec je prístupný vo forme linku: (ktorý bude zverejnený po spustení aplikácie na web stránke obce).

O ďalších informáciach ohľadne virtuálneho cintorína a o veciach, ktoré s tým súvisia Vás budeme čoskoro informovať. 

Dátum vloženia: 26. 2. 2019 13:26
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 2. 2020 13:27
Autor:

Wifi pre Teba

projekt wifi pre teba

Materská škola

Odkaz na položku ZŠ s MŠ

Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

google-play-downloadapp-store-download

Počasie

dnes, štvrtok 25. 7. 2024
slabý dážď 22 °C 13 °C
piatok 26. 7. oblačno 27/11 °C
sobota 27. 7. polojasno 30/15 °C
nedeľa 28. 7. slabý dážď 26/14 °C

Fotogaléria

Náhodná fotogaléria

Facebook

fb

Mapa obce

mapa

Natur-pack

mapa

Mapa

Foto